Zľava!

ISOFA 100PRO umývacia suspenzia 600g CLICK&GO!

 2,52  2,40 (s DPH)

Skladom

Popis

Profesionálny abrazívne čistič na umývanie znečistenej pokožky. Jeho prednosťou je schopnosť rýchlo a veľmi šetrne odstrániť nečistoty z vašich rúk. Určený na odstránenie odolných nečistôt ako sú mazivá, brzdové usadeniny, cement, hrdza, tmely a ďalšie. Používa sa najmä v automobilovom a stavebnom priemysle. Jeho abrazívne zložkou je hydratovaný oxid hlinitý vo veľmi jemnej zrnitosti s ideálnymi dermatologickými vlastnosťami. K pokožke šetrnú prísadou je alkylpolyglukosid a lanolín.
Ochrana pokožky: Alolt – prírodné veľmi tvrdé a účinné abrazivo použité v kombinácii s lanolínom zaručuje šetrnosť a mimoriadny účinok.  
Použitie: Na mierne navlhčené ruky naneste primerané množstvo prípravku. Starostlivo roztierajte. Uvoľnené nečistoty dobre opláchnite vodou a osušte. Následne odporúčame použiť krém Isolda Harmanček s vitamínom A, pre zvláčnenie pokožky.  
Výhody: príjemne parfumovaná dodávame v praktickej fľaši, ktorú môžete použiť priamo alebo v spojení s držiakom “Click and go”, spôsob balenia zaisťuje najvyšší štandard v oblasti hygieny a bezpečnosti produktu.
Pre aplikáciu z dózy 4,2 kg využite dávkovacie pumpu a držiak na stenu. Tekuté umývacie suspenzie sú účinnejšie podoba umývacích pást. Zaistite si pohodlne presné dávkovanie špeciálny pumpou.