Zľava!

ISOFA 300MAX umývacia suspenzia 500g CLICK&GO!

 2,76  2,33 (s DPH)

Skladom

Popis

Profesionálny abrazívne čistič na umývanie znečistenej pokožky s extraktom z citrusových plodov. Jeho prednosťou je schopnosť rýchlo a veľmi šetrne odstrániť nečistoty z vašich rúk. Pôsobí na nečistoty ako sú decht, sadze, tmely na báze alkydov a akrylátov. Je vhodný na odstránenie ťažkého znečistenia v tlačiarenskom priemysle, dielňach a servisoch.

Použitie: Na mierne navlhčené ruky naneste primerané množstvo prípravku. Starostlivo roztierajte. Uvoľnené nečistoty dobre opláchnite vodou a osušte. Následne odporúčame použiť krém Isolda Konope s pupalkovým olejom pre pevnosť a vláčnosť pokožky. Vďaka použitiu PE prachu (jemné kozmetické abrazivo) možno produkt využiť aj ako telový peeling.  

Výhody: avokádový olej regeneruje poškodenú a vysušenú pokožku príjemne parfumovaná dodávame v praktickej fľaši, ktorú môžete použiť priamo alebo v spojení s držiakom “click and go”, spôsob balenia zaisťuje najvyšší štandard v oblasti hygieny a bezpečnosti produktu.

Pre aplikáciu z dózy 4,2 kg využite dávkovacie pumpu a držiak na stenu. Tekuté umývacie suspenzie sú účinnejšie podoba umývacích pást. Zaistite si pohodlne presné dávkovanie špeciálny pumpou.

V ponuke držiak na fľašu systém CLIK and GO:

Držiak fľaše CLIC&GO basic