Isolda krém s aloe a panthenolem 100ml

 0,90 (s DPH)

Pracovný krém s kombináciou olejov, známych svojimi blahodarnými účinkami pri starostlivosti o pleť, môže pomáhať kožu so sklonom k podráždeniu a vysušeniu.

 

Skladom

Kategórie:

Popis

Práve kombinácia týchto olejov, známych svojimi blahodarnými účinkami pri starostlivosti o pleť, môže pomáhať kožu so sklonom k ​​podráždeniu a vysušeniu. Vďaka olejom bude pokožka dlho vláčna. Krém sa ľahko vstrebáva a nezanecháva pocit nadmerne premastených, alebo naopak, suchých rúk. Príjemný pocit je umocnený jemnou parfumáciou zeleného čaju.  
Pupalkový olej je lisovaný zo semien pupalky dvojdomej (Oenothera biennis), obsahuje veľmi dôležitú nenasýtenú mastnú kyselinu gama-linolénovú. Vtieraním do kože a masážou pomáha zachovať pružnosť, pevnosť a vláčnosť pokožky, obnovovať prirodzený lipidový filter, podporovať prirodzenú hydratáciu a regenerovať popálenú a zapálenú kožu.  
KONOPNÝ OLEJ je lisovaný zo semien konope siateho (Cannabis sativa), má výborné zvláčňujúce, upokojujúce, premasťujúci schopnosti. Vďaka obsahu omega 3 a 6 nenasýtených mastných kyselín môže mierniť kožných prejavy spojené so suchou pokožkou, lupienkou či atopickým ekzémom a pomáhať pokožku regenerovať.