KRYSTAL SANAN Clasic 1l

 1,32 (s DPH)

Krystal Sanan KLASIK je tekutý dezinfekčný prostriedok obsahujúci aktívny chlór, ktorý spoľahlivo likviduje baktérie, riasy, nižšie huby a vírusy.

Nie je na sklade

PRI OBJEDNANÍ CELÉHO BALENIA (12ks) JE POSKYTNUTÁ ZĽAVA 5%

Popis

Tekutý dezinfekčný prostriedok obsahujúci aktívny chlór, ktorý spoľahlivo likviduje baktérie, riasy, nižšie huby a vírusy. Prostriedok je určený na dezinfekciu plôch a predmetov v potravinárstve, stravovacích prevádzkach, zdravotníctvo, wellness oblastiach a v ďalších činnostiach epidemiologicky závažných. Používa sa napríklad na dezinfekciu podláh, nábytku, kuchynského a hygienického náčinia, pre plošnú dezinfekciu v potravinárstve a v poľnohospodárskych prevádzkach, na bielenie textílií a pod. Je tiež vhodný na úpravu pitnej vody a na ošetrenie vody v bazénoch.

Použitie: Pre bežné použitie pripraviť pracovný roztok v pomere 1: 10 (1 liter prostriedku do 10 litrov vody) a aplikovať na povrch pomocou mopu, handry alebo postrekom. Nechať pôsobiť 10 – 30 minút a potom povrch zotrieť alebo opláchnuť čistou vodou. Pre plošnú dezinfekciu v potravinárstve, poľnohospodárskych prevádzkach a v zdravotníctve pripraviť pracovný roztok rovnakým spôsobom a aplikovať na ošetrovanej plochy. Pre razantnejší a rýchlejší účinok odporúčame teplotu roztoku zvýšiť na 45 ° C – 60 ° C. Prostriedok možno využiť aj na ponorné dezinfekciu drobných predmetov a nástrojov. V pracovnom roztoku (1: 10) je ponechať ponorené po dobu 30 minút a potom ich opláchnuť čistou vodou. Pre bielenie textílií pripraviť roztok z 0,3 litra Sanan Klasik a 40 litrov vody. Po aplikácii bielené textílie dôkladne vyplákať v čistej vode. K likvidáciou rias v bazénoch dávkovať prostriedok v množstve 25 ml / m3 v týždenných intervaloch, pri štarte dávkovať prostriedok v množstve 50 ml / m3. Pre otvorená kúpalisko odporúčame dávkovanie zdvojnásobiť. Pre dezinfekciu kotercov, napr. Psov a mačiek, pripraviť pracovný roztok (100 ml do 10 litrov teplej vody) a po aplikácii nechať pôsobiť najmenej 60 minút. Pre ošetrenie pitnej vody dávkovať množstvo 20 ml / m3 a nechať pôsobiť 30 minút. Pre zvýšenie dezinfekčného účinku odporúčame z plôch a predmetov, odstrániť organické aj anorganické nečistoty. Na záver plochy opláchnuť vodou.

Pozor! Nepoužívajte spoločne s inými prípravkami. Môže uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór).

Prostriedok obsahuje nasledovné účinné biocídne látky (g /100 g zmesi): chlórnan sodný, obsah aktívneho chlóru (EC: 231-668-3): 6,0 g

Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.

 

PRI OBJEDNANÍ CELÉHO BALENIA (12ks) JE POSKYTNUTÁ ZĽAVA 5%