KRYSTAL SANAN proti pliesni 1l s rozprašovačom

 2,28 (s DPH)

Krystal Sanan je dezinfekčný prípravok s obsahom chlóru, ktorý spoľahlivo likviduje baktérie, riasy, nižšie huby a vírusy. Odstraňuje pachy, odfarbuje a bieli textílie.

Nie je na sklade

PRI OBJEDNANÍ CELÉHO BALENIA (12ks) JE POSKYTNUTÁ ZĽAVA 5%

Popis

Tekutý prostriedok, ktorý je určený na dezinfekciu a súčasne aj na umývanie plôch a predmetov v potravinárstve, stravovacích prevádzkach, zdravotníctva a v ďalších činnostiach epidemiologicky závažných. Obsahuje aktívny chlór, ktorý spoľahlivo likviduje baktérie, riasy, nižšie huby a vírusy. Používa sa napríklad na umývanie a dezinfekciu podláh, nábytku, kuchynského a hygienického náčinia, pre plošné umývanie a dezinfekciu v potravinárstve a v poľnohospodárskych prevádzkach, na bielenie textílií a podobne.

  • silné bieliace schopnosti     
  • dezinfekcia s deklarovanou účinnosťou     
  • baktericídne = baktérie G + a G-     
  • fungicídne = väčšina mikroskopických a vláknitých húb     
  • virucidné = HIV, rotavírusy, adenovírusy, papovaviry, hepatitída B a C (HBV, HCV), ECBO     
  • biocídne symbol: 2,3,4 (domácnosť, zdravotníctvo, poľnohospodárstvo, potravinársky priemysel)     
  • vhodný pre dezinfekciu veľmi namáhaných plôch     
  • odstraňuje mastnotu, zažranú špinu a škvrny     
  • jemná parfumácie zvyšuje komfort pri práci

Pozor! Nepoužívajte spoločne s inými prípravkami. Môže uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór).  

Návod na použitie: Pre bežné použitie pripravte pracovný roztok v pomere 1: 10 (1 liter prostriedku do 10 litrov vody) a aplikujte ho na povrch pomocou mopu, handry alebo postrekom. Nechajte pôsobiť 10 – 30 minút a potom povrch zotrite alebo opláchnite čistou vodou. Pre plošné umývanie a dezinfekciu v potravinárstve, poľnohospodárskych prevádzkach a v zdravotníctve pripravte pracovný roztok rovnakým spôsobom a aplikujte ho na ošetrovanej plochy. Pre razantnejší a rýchlejší účinok odporúčame teplotu roztoku zvýšiť na 45 ° C – 60 ° C. Prostriedok možno využiť aj na ponorné dezinfekciu s umývacím účinkom pre drobné predmety a nástroje. V pracovnom roztoku (1: 10) ponechajte predmety ponorené po dobu 30 minút a potom ich opláchnite čistou vodou. Pre bielenie textílií pripravte roztok z 0,3 litra Sanan a 40 litrov vody. Po aplikácii bielené textílie dôkladne vyplákajte v čistej vode. Pre dezinfekciu kotercov, napr. Psov a mačiek, pripravte pracovný roztok (100 ml do 10 litrov teplej vody) a po aplikácií nechajte pôsobiť najmenej 60 minút. Pre použitie v oblasti wellness na umývanie a dezinfekciu (bazény, dlažby, sauny, zázemie) pripravte pracovný roztok v pomere 1: 10 (1 liter do 10 litrov vody). Aplikujte na plochy bežným spôsobom a na záver opláchnite čistou vodou. Pre zvýšenie dezinfekčného účinku odporúčame z plôch a predmetov odstrániť organické a anorganické nečistoty.

Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.

Pozor! Nepoužívajte spoločne s inými prípravkami. Môže uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór).

 

PRI OBJEDNANÍ CELÉHO BALENIA (12ks) JE POSKYTNUTÁ ZĽAVA 5%

Na objednávku je možné dodať 5l balenie/cena na vyžiadanie.