Potravinárska fólia 30cmx300

 3,00 (s DPH)

Kartón: 4ks

Skladom

Katalógové číslo: 0500 Kategórie:

Popis

Ručná potravinová fólia, niekedy označovaná ako fresh fólia, našla svoje uplatnenie nielen v obchode s potravinami a v potravinárskom priemysle, ale taktiež v domácnostiach. Ručná potravinová fólia je určená pre každodenné použitie a balenie potravín, ktoré vydržia  dlhšie čerstvé a zachovajú si tak svoju chuť i vôňu  skutočne dlho.

  • bezpečný obal pre potraviny
  • predĺženie životnosti potravín

Potravinové fólie sú zdravotne nezávadné a tak sú vhodné predovšetkým na balenie potravinových výrobkov, ktoré chránia pred oschnutím a zaručí im tak dlhšiu trvanlivosť. Uplatnenie nájde okrem obchodov s potravinami aj v bežných domácnostiach.
Potravinové fólie sú pevné a elastické, vďaka čomu sú ideálnym materiálom na balenie mäsa, mrazených výrobkov, lahôdok a v domácnosti k baleniu pečiva.

Prieťažné fólie na balenie potravín, rôznej hrúbky a šírky podľa balených potravín, pre ručné aj automatické balenie. Vhodné na balenie pekárenských výrobkov, knedlíkov, ovocia a zeleniny, mäsových výrobkov atď. Potravinárske fólie predávame v prevedení so šírkou 30 cm alebo 45 cm, s návinom  300 m.