Zákaznícka podpora:+421 944 692 423eshop@embalaje.sk

Jedlá oblátková ORCHIDEA 8cm 10ks

Neohodnotené
7,45 € 6,06 € bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podporujeme domácich výrobcov a lokálnu produkciu.
Slovenská výroba
Podporujeme domácich výrobcov a lokálnu produkciu.
Používame len kvalitné a dlhodobo overené suroviny.
Overená kvalita
Používame len kvalitné a dlhodobo overené suroviny.
Expresné vybavenie objednávok a proklientský prístup.
Rýchle dodanie
Expresné vybavenie objednávok a proklientský prístup.
Malo aj veľkoobchod
Malo aj veľkoobchod
Obsluhujeme maloobchod aj veľkoobchod s vlastnou dopravou.

Podrobný popis

Ružová zloženie:
Oblátka (zemiakový škrob, rastlinný olej, maltodextrín), farbivá (E151, E110, E133, E122, E102). Farbivá E110, E122 a E102 môžu mať nepriaznivý vplyv na činnosť a pozornosť detí. Alergény sú vyznačené tučným písmom.

Rozmery:
Veľkosť jedného kvetu je cca 7,5 x 6,5 cm

Výživové údaje na 100 g:
Energetická hodnota 1441,4 kJ (340 kcal)
tuky 3 g (z toho nasýtené mastné kyseliny 0,4 g)
sacharidy 78,3 g (z toho cukry 0 g)
bielkoviny 0 g
soľ 0 g

 

Biela:

Zloženie: oblátka (zemiakový škrob, rastlinný olej, maltodextrín). Farbivá: E151, E110, E133, E122, E102. Farbivá E110, E122, E102 môžu mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí. Chráňte pred svetlom a vlhkosťou.

Energetická hodnota na 100g produktu: Energia 1541,4 kJ/366 kcal, tuk 2,7g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,3g, Sacharidy 86,9g, z toho cukry 0g, Bielkoviny 0,1g, Soľ 0,1g.


Dekoráciu sa odporúča pridávať na poslednú chvíľu pri ich pripevňovaní na maslový krém, Enchanted Cream alebo iné krémy.



Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

Upozornenie: Z dôvodu prechodu na nový e-shopový systém je potrebné, aby si existujúci registrovaní zákazníci nastavili nové heslo.

Prihláste sa pomocou svojej e-mailovej adresy a kliknite na možnosť "Zabudnuté heslo". Následne si nastavíte nové heslo k svojmu účtu.

Ďakujeme za pochopenie.

Rozumiem