Kategórie      

Prečo my?

Úvod InfoPrečo my?

Embalaje (po španielsky "balenie") tento názov vznikol s jednoduchou myšlienkou dvoch báb vytvoriť "svet krabičiek a baliacich potrieb". Ponúknuť každému kto sa na nás obráti niečo výnimočné a spoločne spojiť naše výtvory s Vašimi ❤.


Kto sme a prečo práve s nami by ste to mali skúsiť? Sme kolektív veselých ľudí, ktorý Vám veľmi rád so všetkým pomôže. S naším širokým sortimentom krabičiek, cukrárskych potrieb ale aj hygieny či drogérie zastrešujeme veľkoobchody i maloobchodné predajne, cukrárne, výrobne, priemyselné podniky, školy či liečebné ústavy. Veríme, že každý kto sa na nás obráti s hocijakou otázkou či problémom budeme schopní to spolu vyriešiť. Vďaka Vám sa každý deň snažíme dotvoriť náš sortiment všetkým čo Vám chýba. Náš svet tvoríme prevažne vďaka slovenským výrobcom. Ponúkame overené produkty, ktoré sa osvedčili u viacerých našich klientov. Produkty dotvárame aj vďaka našej reklamnej činnosti kreativatelier.sk ktorá zabezpečuje aby ste sa odlíšili od ostatných. Vlastná potlač krabíc, pohárov, podnosov či reklamné predmety TOTO všetko nájdete práve u nás.   

Tešíme sa na každého z Vás s ktorý nám pomôže vytvoriť náš "svet obalov".Firma Team TENEX s.r.o., pôsobiaca od roku 2000 v obchodnej oblasti na Slovenskom trhu, vznikla s jednoduchou myšlienkou vytvoriť spoľahlivé miesto, kde nájdete čo potrebujete. Náš sortiment tvorí 90% slovenskesj produkcie čím sa snažíme podporiť domácich výrobcov a stojíme si za kvalitou ktorú ponúkame.  


 

Sociálne siete

POMOC útulkom

Copyright 2020 - 2024 © Embalaje - Balenie nás baví! - Obalové materiály a hygiena